Specjalista ds. planowania produkcji

Miejsce pracy: Rawicz

Zakres obowiązków:

  • planowania produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców, zasobów ludzkich i możliwości wykonawczych maszyn
  • przygotowywanie harmonogramów produkcji
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • zapewnienia realizacji zamówień klientów w terminie
  • współpraca z działem produkcji, technologii, logistyki i zakupów
  • raportowania zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • przygotowania danych oraz raportów
  • monitorowania poziomu zapasów do produkcji

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe: Inżynieria Produkcji/Zarządzanie Produkcją/Logistyka lub pokrewne),
  • minimum 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze planowania produkcji,
  • znajomość procesów planowania,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i optymalnej wydajności linii produkcyjnych,
  • inicjatywa w działaniu oraz orientacja na realizację zadań,
  • skrupulatność i sumienność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

  • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szansę rozwoju zawodowego
  • wysoką samodzielność działania
  • możliwość rozwoju umiejętności managerskich w ramach zarządzania zespołem oraz procesami produkcyjnymi
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o.

ul. Tysiąclecia 5

63-900 Rawicz