Sourcing Manager

Miejsce pracy: Rawicz

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja działań związanych z pozyskiwaniem i rozwijaniem nowych dostawców materiałów
  • Zarządzanie 1-2 osobami
  • Prowadzenie procesów negocjacyjnych i budowanie relacji z dostawcami
  • Poszukiwanie nowych produktów oraz wdrażanie ich w procesie produkcji
  • Opracowywanie i prowadzenie strategii zakupowych
  • Prowadzenie działań w zakresie redukcji kosztów materiałów i poprawy jakości

Wymaganie:

  • 5-letnie doświadczenie w obszarze zakupów w dużej organizacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość rynku produktów metalowych
  • Znajomość rozwiązań i praktyk z obszaru zakupów strategicznych
  • Umiejętność i doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu złożonych negocjacji
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu umowami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy

lub na adres firmy:

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz